Adsz 2
  
Neden UR-SA’ ya Katılmalısınız?  

Kurumları yükselten ve başarılara taşıyan öncelikle insan gücü ve zekasıdır. Çalışan her birey organizasyona katkıda bulunacak değerlere sahiptir. Bireylerin potansiyelleri doğrultusunda organizasyona katkıda bulunabilmesi ve bireysel gelişiminin sağlanması için fırsat ve olanaklara sahip olmalıdır. Bu felsefeye bağlı olarak bireyler bir ekip olarak tek hedef için çalışırlar ;
 
“Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda maksimum müşteri memnuniyeti.”

UR-SA yapılan işe ve harcanan emeğe değer verir ve başarılar her zaman takdir görerek ödüllendirilir. Çalışanları için elverişli çalışma ortamları hazırlar,onların problemlerini dinler, çözümler üretmeye çalışır. İnsana saygıya ve iletişimin önemine inanır.

UR-SA dinamik, heyecanlı, genç, üretken, vizyon ve sorumluluk sahibi kadrosuyla hedeflerine ulaşır ve daima yeni başarılara imza atar. Siz de bu coşkuyu yaşamak için UR-SA' ya katılın, hedeflerinize ulaşın.


İnsan Kaynakları Formu

Ad:
Soyad
Doğum Tarihi
Doğum Yeri
Cinsiyet
Askerlik
Telefon
Adres
E-Posta
Eğitim Durumu
Başvurulan Departman
Uzmanlık Alanınız
Talep Edilen Maaş
Resim
CV
Notlar
 
UR-SA bünyesinde sizin de bir yeriniz olduğunu düşünüyor ve sahip olduğunuz potansiyelin, marka değerimiz üzerinde katma değer yaratacağını düşünüyorsanız, lütfen formu doldurup iletiniz.

Tüm başvurular gizlilik prensiplerimiz doğrultusunda titizlikle incelenecek olup, arşivimizde muhafaza edilecektir.